Zamówienia złożone w dniach 25.07 - 30.07 będą realizowane po 02.08

Szukaj

Dzianinowe sukienki dla dziewczynek

Kasia, 22 październik 2020
Dzianinowe sukienki dla dziewczynek

Dzianinowe sukienki dla dziewczynek 

Za oknem spadające liście, dni coraz krótsze, a krótkie rękawki zostały przeniesione na dno szafy, zwalniając miejsca cieplejszym stylizacjom dla naszych przedszkolaków. Jesienne ubrania wcale nie muszą być jednak mniej kolorowe i wesołe niż te letnie. Dziś prezentujemy Wam nasze dzianinowe sukienki dla dziewczynek. Rozwiązanie idealne na jesień i zimę, ale nie tylko. Jak widać poniżej, sukienki świetnie sprawdzały się również latem.

Dlaczego dzianinowe sukienki to dobry wybór

Przede wszystkim nasze dzianinowe sukienki dla dziewczynek są ciepłe, ale nie za gorące. Zostały uszyte z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 200 gr/m2 i składzie 95% bawełna i 5% elastan. Są miłe w dotyku, miękkie i bardzo wygodne. Pasują zarówno na co dzień do przedszkola, jak i na bardziej eleganckie okazje. Występują w dwóch wersjach - z falbanką przy rękawku lub bez niej. 

Z czym nosić dzianinowe sukienki 

Sukienka dzianinowa w liski świetnie komponuje się np. z grubymi rajstopkami w kolorze czarnym, szarym lub brązowym. Do tego miękki, cieplutki kardigan z wełny, botki lub kaloszki - w zależności od pogody, i stylizacja gotowa. Zamiast rajstop zdarza nam się również zakładać ją do czarnych legginsów i fantazyjnych skarpetek. Wyobraźnia naszych przedszkolaków jest tutaj nieograniczona. 

Sukienka dzianinowa różowa w złote kropki doskonale prezentuje się w towarzystwie ciemnych rajstop - granatowych lub czarnych. Nasze córki chętnie sięgają jednak też po żywsze kolory, np. rajstopy w kolorze soczystej czerwieni. Do tej sukienki ładnie będzie pasować kurtka jeansowa, szal, wygodne botki lub baleriny (jeśli temperatura na zewnątrz na to pozwala). 

Nowe wzory dzianinowych sukienek 

Ponieważ nasze dzianinowe sukienki dla dziewczynek cieszą się dużą popularnością, szczególnie jesienią i zimą, już wkrótce do sukienki dzianinowej w liski i różowej w złote kropki dołączą nowe wzory. Miejcie więc oczy szeroko otwarte i wypatrujcie nowości!

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów