Dzianinowe sukieneczki dla dziewczynek

Sukienka Gold Dots

Za oknem spadające liście, dni coraz krótsze, a krótkie rękawki zostały przeniesione na dno szafy, zwalniając miejsca cieplejszym stylizacjom dla naszych przedszkolaków i uczniaków. Jesienne ubrania wcale nie muszą być jednak mniej kolorowe i wesołe niż te letnie. Dziś prezentujemy Wam nasze dzianinowe sukienki dla dziewczynek. Rozwiązanie idealne na jesień i zimę, ale nie tylko. Jak widać poniżej, sukienki świetnie sprawdzały się również latem.

Sukienki Fall Fox i Gold Dots

Dlaczego dzianinowe sukienki to dobry wybór

Przede wszystkim nasze dzianinowe sukienki dla dziewczynek są ciepłe, ale nie za gorące. Zostały uszyte z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 200 gr/m2 i składzie 95% bawełna i 5% elastan. Są miłe w dotyku, miękkie i bardzo wygodne. Pasują zarówno na co dzień do przedszkola, jak i na bardziej eleganckie okazje. Występują w dwóch wersjach – z falbanką przy rękawku lub bez niej. 

Z czym nosić dzianinowe sukienki 

Sukienka dzianinowa w liski świetnie komponuje się np. z grubymi rajstopkami w kolorze czarnym, szarym lub brązowym. Do tego miękki, cieplutki kardigan z wełny, botki lub kaloszki – w zależności od pogody, i stylizacja gotowa. Zamiast rajstop zdarza nam się również zakładać ją do czarnych legginsów i fantazyjnych skarpetek. Wyobraźnia naszych przedszkolaków jest tutaj nieograniczona. 

Sukienka Fall Fox

Sukienka dzianinowa w złote kropki doskonale prezentuje się w towarzystwie ciemnych rajstop – granatowych lub czarnych. Nasze córki chętnie sięgają jednak też po żywsze kolory, np. rajstopy w kolorze soczystej czerwieni. Do tej sukienki ładnie będzie pasować kurtka jeansowa, szal, wygodne botki lub baleriny (jeśli temperatura na zewnątrz na to pozwala). 

Sukienka Gold Dots

Nowe wzory dzianinowych sukienek 

Wśród dzianinowych sukieneczek Lazy Daisy znajdziecie również sukienki Black Dots i Moonlight Sky. Obie uwielbiane przez najmłodsze Klientki Lazy Daisy 🙂 Sprawdzą się również jako prezenty na Święta!

Sukienka Black Dots
Sukienka Moonlight Sky

0 comments on “Dzianinowe sukieneczki dla dziewczynek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish